Paid Memberships Pro 3.4.4 - en to et translation catalogue (748 entries)

en:  and then <strong>%s after %d %s</strong>.
et: ja siis <strong>%s pärast %d %s</strong>.

en:  and then <strong>%s every %d %s for %d more %s</strong>.
et:  ja siis <strong>%s iga %d %s kuni %d veel %s</strong>.

en:  and then <strong>%s every %d %s for %d more payments</strong>.
et: ja siis <strong>%s iga %d %s  : %d rohkem makseid</strong>.

en:  and then <strong>%s every %d %s</strong>.
et: ja siis <strong>%s iga %d %s</strong>.

en:  and then <strong>%s per %s for %d more %s</strong>.
et:  ja siis <strong>%s -ks %s -ks %d lisaks %s</strong>.

en:  and then <strong>%s per %s</strong>.
et: ja siis <strong>%s  %s-s</strong>.

en: %d members found.
et: %d liikmed leitud.

en: %d orders found.
et: %d tellimusi leitud.

en: %s after %d %s.
et: %s pärast %d %s.

en: %s every %d %s for %d more %s.
et: %s iga %d  %s s d %d lisaks %s.

en: %s every %d %s.
et: %s iga %d %s.

en: %s has had their payment subscription cancelled by Stripe. Please check that this user's membership is cancelled on your site if it should be.
et: %s tühistas oma makse tellimuse Stripe-ga. Palun kontrollige selle kasutaja liikme tase on tühistatud teie lehel, kui peaks olema tühistatud.

en: %s per %s for %d more %s.
et: %s t %s d %d lisaks %s.

en: %s per %s.
et: %s kohta %s .

en: &larr; Return to Home
et: &larr; Tagasi avalehele

en: &larr; Return to Your Account
et: &larr; Tagasi Teie konto juurde

en: &larr; View All Invoices
et: &larr; Vaata kõiki arveid

en: 2Checkout Settings
et: 2Checkout seaded

en: 2Checkout integration does not currently support custom trials. You can do one period trials by setting an initial payment different from the billing amount.
et: 2Checkout ühildumine ei toeta praegu kohandatud proovi aegu. Saate teha ühe perioodi proovi aegu, seades algse makse summa erinevaks arve summast.

en: 2Checkout integration does not support custom trials. You can do one period trials by setting an initial payment different from the billing amount.
et: 2Checkout integratsioon ei toeta kohandatud proovi aegu. Te saate teha ühe perioodi prooviaegu, seades algse makse erinevaks arve summast.

en: <p class="pmpro_level_discount_applied">The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.</p>
et: <p class="pmpro_level_discount_applied">Kood <strong>%s</strong> lisati teie tellimusele.</p>

en: <p><strong>Thank you!</strong> A valid <strong>%s</strong> license key has been used to activate your support license on this site.</p>
et: <p><strong>Tänan!</strong> Kasutati kehtivat<strong>%s</strong> litsentsi võtit, et aktiveerida toetuse litsentsi sellel lehel.</p>

en: <p>A payment is being held for review within Authorize.net.</p><p>Payment Information From Authorize.net
et: <p>Makset hoitakse üle vaatamiseks  Authorize.net-is.</p><p> Makse informatsioon  Authorize.net-ist

en: <p>The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.</p>
et: <p>Kood <strong>%s</strong> on lisatud teie tellimusele.</p>

en: <span class="ab-icon"></span>Memberships
et: <span class="ab-icon"></span>Liikmed

en: <strong>%s every %d %s</strong>.
et: <strong %s iga %d : %s</strong>.

en: <strong>%s per %s</strong>.
et: <strong>%s : %s</strong>.

en: <strong>%s</strong> now
et: <strong>%s</strong> nüüd

en: A Payment Gateway must be set up before any payments will be processed.
et: Makse Gateway peab olema seadistatud enne, kui maksega tegeletakse.

en: A free reCAPTCHA key is required.
et: Tasuta reCAPTCHA võti on vajalik.

en: A partial payment was made that we could not refund. Please contact the site owner immediately to correct this.
et: Osalise makse sooritati, mida me ei saanud tagasi maksta. Palun võtke ühendust saidi omanikuga koheselt selle parandamiseks.

en: A partial payment was made that we could not void. Please contact the site owner immediately to correct this.
et: Osaline makse sooritati, mida me ei suutnud vältida. Palun võtke koheselt lehe omanikuga ühendust, et parandada see viga.

en: API Password
et: API Parool

en: API Private Key
et: API Privaat võti

en: API Signature
et: API Allkiri

en: API Username
et: API Kasutajanimi

en: Accepted Credit Card Types
et: Aktsepteeritavad krediitkaardi tüübid

en: Account
et: Konto

en: Account Information
et: Konto andmed

en: Account Number
et: Konto number

en: Account Page
et: Konto leht

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Activate %s
et: Aktiveeri %s

en: Active
et: Aktiivne

en: Add New Discount Code
et: Lisa uus allahindluse kood

en: Add New Level
et: Lisa uus tase

en: Add New Membership Level
et: Lisa uus liikme tase

en: Add New Order
et: Lisa uus tellimus

en: Add On Name
et: Lisa nimi

en: Add Ons
et: Lisad

en: Add a membership level to get started.
et: Lisa liikme tase et alustada.

en: Additional Page Settings
et: Veel lehe sätteid

en: Address 1
et: Aadress 1

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Admin Changes
et: Admistraatori muutused

en: Ads from the following plugins will be automatically turned off
et: Järgmiste pluginate reklaamid lülitatakse automaatselt välja

en: Advanced
et: Täpsemad

en: Advanced Settings
et: Täpsemad seaded

en: Affiliate ID
et: Filiaal ID

en: Affiliate SubID
et: Filiaal SubID

en: After
et: Pärast

en: After saving this level, make note of the ID and create a "Plan" in your Braintree dashboard with the same settings and the "Plan ID" set to <em>pmpro_#</em>, where # is the level ID.
et: Pärast selle taseme salvestamist , märkige üles ID ja looge "Plaan" oma Braintree "köögis" samade seadetega ja "Plaani ID-ga" sea<em>pmpro_#</em>, kus # on taseme ID.

en: After your initial payment, your first %d payments are Free.
et: Pärast oma esimese ettemakset teie esimene %d  maksed on tasuta.

en: After your initial payment, your first %d payments will cost %s.
et: Pärast oma esimest ettemakset teie esimene %d makse on %s.

en: After your initial payment, your first payment is Free.
et: Pärast oma esimest ettemakset, teie esimene makse on tasuta.

en: After your initial payment, your first payment will cost %s.
et: Pärast oma esimest ettemakset teie esimene  makse on  %s.

en: All
et: Kõik

en: All Levels
et: Kõik tasemed

en: All Time
et: Algusest

en: All Users
et: Kõik kasutajad

en: All good!
et: Kõik on hästi!

en: Allow Signups
et: Luba registreerimised

en: Almost done. Review the membership information and pricing below then <strong>click the "Complete Payment" button</strong> to finish your order.
et: Peaaegu valmis. Vaata läbi liikme teave ja allpool esitatud hind <strong>Vajuta nupule "Lõpeta makse"</strong> tellimuse lõpetamiseks.

en: Already have an account?
et: Juba on konto

en: Amount
et: Summa

en: An Email From %s
et: Email %s-lt

en: Annual
et: Iga-aastane

en: Apply
et: Rakenda

en: Are you a spammer?
et: Kas te olete spämmija?

en: Are you sure you want to delete membership level %s? All subscriptions will be cancelled.
et:  Kas te olete kindel, et tahate kustutada liikme taseme %s? Kõik tellimised tühistatakse.

en: Are you sure you want to delete the %s discount code? The subscriptions for existing users will not change, but new users will not be able to use this code anymore.
et: Oled sa kindel, et tahad kustutada %s soodus kupongi? Hetkelistel kasutajatel ei juhtu midagi, aga uued kasutajad ei saa seda soodus kupongi kasutada.

en: Assign the WordPress pages for each required Paid Memberships Pro page or
et: Määra WordPress lehed, igale nõutud Paid Memberships Pro lehele või

en: Australian Dollars (&#36;)
et: Austraalia dollar (&#36;)

en: Authorize.net Settings
et: Authorize.net seaded

en: Back to Reports Dashboard
et: Tagasi aruannete Wordpressi Töölauda (Dashboard)

en: Below are details about your membership account and a receipt for your initial membership invoice. A welcome email with a copy of your initial membership invoice has been sent to %s.
et: Allpool on detailid teie liikme konto kohta ja esialgse liikmeks arve üksikasjad. Tervitus email koos algse liikme taseme arve koopia saadeti %s.

en: Below are details about your membership account. A welcome email has been sent to %s.
et: Allpool on välja toodud detailid teie liikme konto kohta. Tere tulemast e-mail saadeti %s.

en: Below are details about your membership account. A welcome email with has been sent to %s.
et: All on kirjas andmed teie liikme konto kohta. Tervitus email saadeti teie mailile %s.

en: Bill Updates
et: Arve uuendamised

en: Bill to:
et: Arve kuhu/kellele:

en: Billing
et: Arved

en: Billing Address
et: Arve aadress

en: Billing Ammount
et: Arvete summa

en: Billing Amount
et: Arve summa

en: Billing City
et: Arvel linna nimi

en: Billing Country
et: Arvel riigi nimi

en: Billing Cycle
et: Arve tsükkel

en: Billing Cycle Limit
et: Arve ringluse limiit

en: Billing Details
et: Arve detailid

en: Billing Information
et: Arve informatsioon

en: Billing Information Page
et: Arvete info leht

en: Billing Name
et: Arvel nimi

en: Billing Phone
et: Arveldusaadressi telefoni number

en: Billing Postal Code
et: Arvel posti index

en: Billing State
et: Arveldusaadressi osariik

en: Billing Street
et: Arvel tänava nimi

en: Billing information has been udpated for %s at %s
et: Arve informatsioon uuendati %s-ks : %s

en: Braintree Payments
et: Braintree Maksed

en: Braintree Settings
et: Braintree Seaded

en: Braintree integration currently does not support trial amounts greater than $0.
et: Braintree integratsioon hetkel ei toeta proovi aegu mille summa on suurem kui $0.

en: Braintree integration currently only supports billing periods of "Month" or "Year".
et: Braintree-i integratsioon toetab hetkel vaid  "Kuu" või "Aasta" arve perioode.

en: Brazilian Real (&#36;)
et: Brasiilia reaal (&#36;)

en: Brazilian Real (R&#36;)
et: Brasiilia reaal (R&#36;)

en: By %s
et: %s poolt

en: By default, system generated emails are sent from <em><strong>wordpress@yourdomain.com</strong></em>. You can update this from address using the fields below.
et: Süsteemi genereeritud kirjad saadetakse vaikimisi aasdressilt <em><strong>wordpress@yourdomain.com</strong></em>. Saate uuendada seda aadressilt kasutades all olevaid välju.

en: Canadian Dollars (&#36;)
et: Kanada dollar (&#36;)

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel All Memberships
et: Tühista kõik liikme staatused

en: Cancel Membership
et: Tühista liikmelisus

en: Cancel Page
et: Tühistamis leht

en: Cancellation
et: Tühistamine

en: Cancellation Rate
et: Tühistamise suhe/suurus/tase

en: Cancellations
et: Tühistamisi

en: Cancelled Members
et: Tühistatud liikmed

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Card Type
et: Kaardi tüüp

en: Categories
et: Kategooriad

en: Change
et: Muuda

en: Change Membership Level
et: Muuda liikme taset

en: Change Password
et: Muuda parooli

en: Check Again
et: Kontrollige uuesti

en: Check Out with 2Checkout
et: Välju 2Checkout-iga

en: Check Out with PayPal
et: Välju PayPal-iga

en: Check Out with a Credit Card Here
et: Registreeruge välja krediit kaardiga siit

en: Check if this level has a recurring subscription payment.
et: Kontrollige kas sellel tasemel on korduv tellimus makse.

en: Check this to set an expiration date for new sign ups.
et: Märkige see, et määrata aegumistähtaeg uutele registreerinud liikmetele.

en: Check this to set when membership access expires.
et: Tee linnuke/Kontrolli, millal saab liikmelisus pääse läbi.

en: Check to add a custom trial period.
et: Tee linnuke/kontrolli, et lisada kohandatud proovi periood.

en: Check to hide this level from the membership levels page and disable registration.
et: Lisa linnuke, et peita seda taset liikme tasemete lehel ja keela registreerimine.

en: Checkout
et: Ostukinnitus

en: Checkout Page
et: Ostukinnituse leht

en: Checkout: Payment Information
et: Kontrolli/Välju: makse informatsioon

en: Chinese Yuan
et: Hiina jüaan

en: Choose Levels to Hide Ads From
et: Vali tasemed kus varjatakse reklaame

en: Choose One
et: Vali üks

en: Choose your Payment Method
et: Valige oma makseviis

en: City
et: Linn

en: City, State Zip
et: Linna, riigi postiindeks

en: Click here to change your discount code
et: Allahindluse kood muutmiseks klõpsake siin

en: Click here to enter your discount code
et: Vajutage siia, et sisestada allahindluse kood

en: Click here to go to the home page.
et: Vajuta siia, et minna tagasi avalehele.

en: Click here to signup for reCAPTCHA
et: Kliki siia, et saada reCAPTCHA

en: Click on the profile icon in 2Checkout to find your Account Number.
et: Klikkige profiili ikoonile 2Checkout-is, et leida oma konto number.

en: Client-Side Encryption Key
et: Kliendi poolne krüpterimise võti

en: Code
et: Kood

en: Code %s deleted successfully.
et: Kood %s kustutati edukalt.

en: Code not found.
et: Koodi ei leitud.

en: Complete Payment
et: Täielik/Lõpetage makse

en: Confirm Email
et: Kinnita E-mail

en: Confirm Email Address
et: Kinnitage Emaili aadress

en: Confirm Password
et: Kinnitage parool

en: Confirmation Message
et: Kinnituse teadaanne

en: Confirmation Page
et: Kinnitus leht

en: Content Settings
et: Sisu seaded

en: Could not cancel old subscription.
et: Ei saanud tühistada vana tellimust.

en: Could not cancel the old subscription. Updates have not been processed.
et: Ei saanud vana tellimust tühistada. Värskendusi pole töödeldud.

en: Could not connect to Authorize.net
et: Ei saanud ühendust Authorize.net-iga

en: Could not find the customer.
et: Ei suutnud leida klienti.

en: Could not find the subscription.
et: Ei suutnud leida tellimust.

en: Country
et: Riik

en: Coupon
et: Kupong

en: Coupon Amount
et: Kuppongi summa

en: Create your first discount code now
et: Loo oma esimene allahindluse kood

en: Credit Card Information
et: Krediitkaardi andmed

en: Credit Card on File Expiring Soon at %s
et: Kreditkaart aegub varsti: %s

en: Credit card expiring email sent to %s.
et: Krediitkaart on aegumas, e-mail saadetud %s.

en: Currency
et: Valuuta

en: Current Level
et: Praegune tase

en: Custom Trial
et: Kohandatud prooviaeg

en: Customers in %s will be charged %s%% tax.
et:  %s kliente maksustatakse %s%% maksega.

en: CyberSource Settings
et: CyberSource Seaded

en: Czech Koruna
et: Tšehhi kroon

en: Daily
et: Igapäevane

en: Danish Krone
et: Austraalia dollar

en: Date
et: Kuupäev

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Day
et: Päev

en: Day(s)
et: päev(i)

en: Days
et: Päevad

en: Deactivate
et: Deaktiveeri

en: Deactivate %s
et: Deaktiveeri %s

en: Default WP notification email. (Recommended: Leave unchecked. Members will still get an email confirmation from PMPro after checkout.)
et: Vaikimisi WP teavitussõnum. (Soovitatav: jätta märkimata. Liikmed ikka saavad e-posti kinnituse emaili PMPro'lt pärast ostukinnitamist.)

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete %s
et: Kustuta %s

en: Deleting orders is permanent and can affect active users. Are you sure you want to delete order %s?
et: Tellimuste kustutamine on jääv ja võib mõjutada aktiivseid kasutajaid. Kas te olete kindel, et tahate kustutada tellimuse %s?

en: Description
et: Kirjeldus

en: Details
et: Detailid

en: Disable New Signups
et: Lülita välja uued registreerimised

en: Disabled
et: välja lülitatud

en: Discount Code
et: Allahindluse kood

en: Discount Codes
et: allahindluse koodid

en: Discount code added successfully.
et: Allahindluse kood lisati edukalt.

en: Discount code updated successfully.
et: Allahindluse koodi uuendati edukalt.

en: Discount codes allow you to offer your memberships at discounted prices to select customers.
et: Allahindluse koodid lubavad pakkuda liikmetele allahinnatud hindadele valida ostjad.

en: Dismiss
et: Lahku

en: Do you have a discount code?
et: Kas teil on allahindluse kood?

en: Docs
et: Dokumendid

en: Download
et: Lae alla

en: Drag and drop membership levels to reorder them on the Levels page.
et: Lohista ja lase lahti, et asetada need tasemete lehele.

en: Duration
et: Kestvus

en: Edit Billing Information
et: Muuda arve informatsiooni

en: Edit Discount Code
et: Muuda allahindluse koodi

en: Edit Membership Level
et: Muuda liikme taset

en: Edit Profile
et: Muuda profiili

en: Email Address
et: Meiliaadress

en: Email Invoice
et: E-posti arve

en: Email Settings
et: Emaili sätted

en: Enabled
et: sisse lülitatud

en: Ended
et: Lõppenud

en: Enter license key here...
et: Sisestage litsentsi võti siia....

en: Enter your support license key.</strong> Your license key can be found in your membership email receipt or in your <a href="http://www.paidmembershipspro.com/login/?redirect_to=/membership-account/" target="_blank">Membership Account</a>.
et: Sisestage oma tugi litsentsi võti.</strong>Oma litsentsi võtme leiate oma liikme emaililt või oma <a href="http://www.paidmembershipspro.com/login/?redirect_to=/membership-account/" target="_blank">Liikme kontolt</a>.

en: Error adding discount code. That code may already be in use.
et: Tekkis error allahindluse koodi lisamisel. Kood võib-olla on juba kasutusel.

en: Error adding membership level.
et: Tekkis tõrge liikme taseme lisamisel

en: Error creating customer record with Braintree:
et: Tekkis tõrge Braintree-iga kliendi kirje loomisel:

en: Error creating customer record with Stripe:
et: Ei õnnestu luua kliendikirjet Stripe-iga:

en: Error creating plan with Stripe:
et: Ei õnnestu luua plaani Stripe-iga:

en: Error deleting code. Please try again.
et: Koodi kustutamisel tekkis tõrge. Palun proovige uuesti.

en: Error deleting discount code. The code was only partially deleted. Please try again.
et: Tekkis tõrge, allahindluse kood kustutati osaliselt. Palun proovige uuesti.

en: Error deleting membership level.
et: Liikme taseme kustutamisel tekkis tõrge.

en: Error deleting order.
et: Tekkis tõrge tellimuse kustutamisel.

en: Error during charge:
et: Tõrge tasumisel:

en: Error during settlement:
et: Tõrge lahendusel:

en: Error emailing invoice.
et: Tekkis tõrge arve detailide saatmisel.

en: Error getting subscription with Stripe:
et: Viga tellimuse saamisel Stripe-iga:

en: Error interacting with database
et: Tekkis rike andmebaasiga suhtlemisel

en: Error saving order.
et: Tellimuse salvestamisel tekkis tõrge.

en: Error saving values for the %s level.
et: Tekkis error väärtuste salvestamisel %s tasemel.

en: Error subscribing customer to plan with Braintree:
et: Tekkis tõrge lisada klient plaani Braintree-iga:

en: Error subscribing customer to plan with Stripe:
et: Ei õnnestu tellimisel kliendikirje plaani luua  Stripe-iga:

en: Error updating billing information.
et: Viga arve informatsiooni uuendamisel.

en: Error updating discount code. That code may already be in use.
et: Error allahindluse koodi uuendamisel. Võimalik, et kood on juba kasutusel.

en: Error updating membership level.
et: Tekkis tõrge liikme taseme uuendamisel.

en: Error updating order timestamp.
et: Viga tellimuse timestamp uuendamisel.

en: Euros (&euro;)
et: Euro (&euro;)

en: Expiration
et: Aegumine

en: Expiration Date
et: Aegumise kuupäev

en: Expiration Month
et: Aegumise kuu

en: Expiration Year
et: Aegumise aasta

en: Expired Members
et: Aegunud liikmed

en: Expires
et: Aegub

en: Expires In
et: Aegub

en: Export to CSV
et: Ekspordi CSV-ks

en: Extra HTTPS URL Filter
et: Ekstra HTTPS URL Filter

en: FREE
et: TASUTA

en: Failed to create customer.
et: Ei õnnestunud luua klienti.

en: Failed to subscribe with Braintree:
et: Ei õnnestunud tellida Braintree-iga:

en: Failed to update customer.
et: Kliendi uuendamine ebaõnnestus.

en: Fee
et: Tasu

en: Filter searches and archives?
et: Filtreer otsib ja arhiveerib?

en: First Name
et: Eesnimi

en: First&nbsp;Name
et: Ees&nbsp;Nimi

en: Force SSL
et: Sunni SSL

en: Free
et: Tasuta

en: From
et: Kellelt

en: From Email
et: Kellelt Email

en: From Name
et: Kellelt Nimi

en: Full Name
et: Täisnimi

en: Gateway
et: Meetod

en: Gateway Account Email
et: Makse meetodi konto email

en: Gateway Environment
et: Meetod keskkond

en: Generate Page
et: Loo leht

en: Generate Report
et: Genereeri aruanne

en: Generated by the gateway. Useful to cross reference orders.
et: Loodud gateway poolt. Kasulik tellimuste risti võrdlemiseks.

en: Generated by the gateway. Useful to cross reference subscriptions.
et: Loodud meetodite poolt. Kasulik tellimuste risti võrdlemiseks.

en: Go to API in 2Checkout and generate a new key pair. Paste the Private Key here.
et: Minge API-sse  2Checkout-is ja genereerige uus võtme paar. Kleepige privaatne võti siia.

en: Go to Account &raquo; Site Management. Look under Checkout Options to find the Secret Word.
et: Minge kontole &raquo; lehe haldamine. Vaata Checkout valikuid, et leida salasõna.

en: Go to Account &raquo; User Management in 2Checkout and create a user with API Access and API Updating.
et: Minge kontole &raquo; kasutaja haldamine 2Checkout-is ja looge kasutaja API Access-i ja API uuendamisega.

en: HTTPS Nuclear Option
et: HTTPS Nuclear valikud

en: Here is your IPN URL for reference. You SHOULD NOT set this in your PayPal settings.
et: Siin on sinu IPN URL viiteks. Te EI TOHIKS seda lisada oma PayPal seadetesse.

en: Hide Ads From All Members
et: Peida reklaame kõikide liikmete eest?

en: Hide Ads From Certain Members
et: Peida reklaame kindlate liikmete eest?

en: Hide Ads From Members?
et: Peida reklaame liikmete eest?

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
et: Hongkongi dollar (&#36;)

en: How long before the expiration expires. Note that any future payments will be cancelled when the membership expires.
et: Kui kaua on aegumise tähtajani. Pange tähele, et tulevased maksed tunnistatakse kehtetuks kui liikme tase lõpeb.

en: Hungarian Forint
et: Ungari forint

en: I agree to the %s
et: Olen nõus, et %s

en: IMPORTANT: Something went wrong during membership creation. Your credit card authorized, but we cancelled the order immediately. You should not try to submit this form again. Please contact the site owner to fix this issue.
et: TÄHTIS: Midagi on läinud valesti liikme loomisel. Teie krediitkaart kinnitati, kuid tühistasime koheselt teie tellimuse.  Ärge seda vormi uuesti saatke. Olukorra lahendamiseks palun võtke ühendust lehe omanikuga.

en: IMPORTANT: Something went wrong during membership creation. Your credit card was charged, but we couldn't assign your membership. You should not submit this form again. Please contact the site owner to fix this issue.
et: TÄHTIS: Midagi on läinud valesti liikme loomisel. Teie krediitkaardilt võeti tasu, kuid me ei määrata teie liikme taset.  Ärge seda vormi uuesti saatke. Olukorra lahendamiseks palun võtke ühendust lehe omanikuga.

en: INVOICE for %s membership
et: Täpsem arve %s liikmele

en: IPN Handler
et: IPN käsitleja

en: If unchecked, all emails from "WordPress &lt;
et: Kui märkimata, siis kõik emailid "WordPress &lt;

en: If values are given, tax will be applied for any members ordering from the selected state. For more complex tax rules, use the "pmpro_tax" filter.
et: Kui väärtused on ette antud, maksud lisatakse kõikidele liikmetele kes on tellinud valitud riigist. Keerukamate maksu reeglite jaoks, kasutage "pmpro_tax" filtrit.

en: If yes, create a WordPress page containing your TOS agreement and assign it using the dropdown above.
et: Kui jah,  loo WordPress'i leht, mis sisaldab sinu TOS nõusolekut ja määra see kasutamaks ripploendit ülal.

en: If you're running Paid Memberships Pro on a production website, we recommend an annual support license.
et: Kui kasutate Paid Memberships Pro-d tootmise kodulehel, soovitame iga-aastast toetus litsentsi.

en: If your account is not activated within a few minutes, please contact the site owner.
et: Kui sinu konto ei ole aktiveeritud mõne minuti jooksul, palun võtke ühendust lehe omanikuga.

en: Inactive
et: Mitteaktiivne

en: Include the shortcode
et: Kaasa lühikood

en: Indian Rupee
et: India ruupia

en: Indonesia Rupiah
et: Indoneesia ruupia

en: Information updated. <a href="%s">&laquo; back to my account</a>
et: Informtsioon uuendatud. <a href="%s">&laquo; tagasi minu konto juurde</a

en: Initial Payment
et: Esialgne makse

en: Install Now
et: Installi nüüd

en: Instructions
et: Juhendid

en: Invalid PMPro License Key.
et: Vale PMPro litsentsi võti.

en: Invalid gateway.
et: vigane gateway

en: Invalid level.
et: Sobimatu tase.

en: Invoice #
et: Arve #

en: Invoice #%s on %s
et: Arve #%s , %s

en: Invoice #:
et: Täpsem arve #:

en: Invoice Page
et: Täpsema arve leht

en: Invoice emailed successfully.
et: Arve detailid emailiti edukalt.

en: Invoice for Order #:
et: Tellimuse täpsem arve #:

en: Israeli Shekel
et: Iisraeli seekel

en: Item
et: Kaup/Ese

en: Japanese Yen (&yen;)
et: Jaapani jeen (&yen;)

en: Joined
et: Liidetud/Ühinenud

en: LEAVE THIS BLANK
et: JÄTKE SEE TÜHJAKS

en: Last Invoice
et: Viimane arve

en: Last Login
et: Viimati sisse logitud

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Last Visit
et: Viimati külastatud

en: Last checked on %s at %s.
et: Viimati kontrollitud %s %s.

en: Last&nbsp;Name
et: Perekonna&nbsp;Nimi

en: Learn more about <a title="Paid Memberships Pro - SSL Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/ssl/">SSL</a> or <a title="Paid Memberships Pro - Payment Gateway Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/payment-gateway/">Payment Gateway Settings</a>.
et: Rohkem infot <a title="Paid Memberships Pro - SSL Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/ssl/">SSL</a> või <a title="Paid Memberships Pro - Payment Gateway Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/payment-gateway/">Makse meetodite seadete kohta</a>.

en: Leave blank for unlimited uses.
et: Jäta tühjaks piiramatu kasutamise jaoks.

en: Level
et: Tase

en: Levels
et: Tasemed

en: Levels Page
et: Tasemete leht

en: License Key
et: Litsentsi võti

en: Lifetime Value (LTV)
et: Eluaegsed väärtused

en: Live/Production
et: Live/Produtseerimine

en: Log in here
et: Logige sisse siit

en: Logged in as <strong>%s</strong>.
et: Sisse loginud kui<strong>%s</strong>.

en: Login Name
et: Logi sisse nimi

en: Logins
et: sisse logimised

en: Logins All Time
et: Kokku sisse logimisi

en: Logins This Month
et: Sisselogimisi sel kuul

en: Logins Today
et: Sisse logimisi täna

en: Malaysian Ringgits
et: Malaisia ringgit

en: Manage the WordPress pages assigned to each required Paid Memberships Pro page.
et: Hoolda lehti, mis on määratud igale Paid Memberships Pro lehele.

en: Member Checkout for %s at %s
et: Liikme %s väljaregistreerimine :%s

en: Member Links
et: Liikmete lingid

en: Members List
et: Liikmete nimekiri

en: Membership
et: Liikme tasemed

en: Membership %s
et: Liikme tase %s

en: Membership Account
et: Liikme konto

en: Membership Billing
et: Liikme makse arve

en: Membership Cancel
et: Liikme tühistamine

en: Membership Checkout
et: Liikme ostukinnitus

en: Membership Confirmation
et: Liikme kinnitamine

en: Membership Expiration
et: Liikme aja kestvus

en: Membership Expires
et: Liikme tase aegub

en: Membership Fee
et: Liikme maks

en: Membership Invoice
et: Liikme arve

en: Membership Level
et: Liikme tase

en: Membership Level ID
et: Liikme taseme ID

en: Membership Levels
et: Liikmete tasemed

en: Membership Payment Failed For %s at %s
et: Liikme maks ebaõnnestus %s :%s

en: Membership Payment Failed at %s
et: Liikmemaks ebaõnnestus %s

en: Membership Stats
et: Liikme staatus

en: Membership expired email sent to %s.
et: Liikme taseme aegumise, e-mail saadetud%s.

en: Membership expires after %d %s.
et: Liikme tase aegub peale %d %s.

en: Membership expiring email sent to %s.
et: Liikme tase aegumas, e-mail saadetud %s.

en: Membership for %s at %s has been CANCELLED
et: Liikme %s : %s tühistati

en: Membership for %s at %s has been changed
et: Liikme tase %s : %s on muudetud

en: Membership has been cancelled
et: Liikme tase  tühistati

en: Membership level added successfully.
et: Liikme tase lisati edukalt.

en: Membership level deleted successfully.
et: Liikme tase kustutati edukalt.

en: Membership level not found.
et: Liikme taset ei leitud.

en: Membership level updated successfully.
et: Liige uuendati edukalt.

en: Memberships
et: Liikmete tasemed

en: Memberships Discount Codes
et: Liikmelisuse soodus koodid

en: Merchant ID
et: Kaupmehe ID

en: Message for Logged-in Non-members
et: Teade sisse logitud mitte liikmetele

en: Message for Logged-out Users
et: Teade välja logitud kasutajatele

en: Message for RSS Feed
et: Teade RSS Feed-ile

en: Mexican Peso (&#36;)
et: Mehhiko peeso (&#36;)

en: Month
et: Kuu

en: Month(s)
et: Kuu(d)

en: Monthly
et: Igakuine

en: Monthly Recurring Revenue (MRR)
et: Kuu korduv tulu

en: Months
et: Kuud

en: More Info
et: Lisa info

en: More information about %s
et: Lisa informatsiooni %s kohta

en: My Account
et: Minu konto

en: My Memberships
et: Minu liikme andmed

en: N/A
et: Ei ole kättesaadav

en: Name
et: Nimi

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New Order
et: Uus tellimus

en: New Users
et: Uued kasutajad

en: New Zealand Dollar (&#36;)
et: Uus-Meremaa dollar (&#36;)

en: No
et: Ei

en: No - Hide excerpts.
et: Ei - Peida katkendid.

en: No - Non-members will see restricted posts/pages in searches and archives.
et: Ei - Mitte-liikmed näevad piiratud postitusi/lehti otsingutes ja arhiivides.

en: No Add Ons found.
et: Ei leitud ühtegi lisa

en: No code was given to check.
et: Tšekile ei antud koodi

en: No invoices found.
et: Arveid ei leitud.

en: No members found.
et: Ühtegi liiget ei leitud

en: No orders found.
et: Ei leitud ühtegi tellimust

en: No, keep my account
et: Ei, säilita minu konto

en: None
et: pole

en: Norwegian Krone
et: Norra kroon

en: Not Installed
et: Ei ole installitud

en: Not all currencies will be supported by every gateway. Please check with your gateway.
et: Kõik valuutad ei ole toetatud iga makse meetodiga-iga. Palun kontrollige oma makse meetodit-d.

en: Not paying.
et: Ei maksa

en: Note
et: Märge

en: Notes
et: Märkmed

en: Obscure all but last 4 digits.
et: Varja kõik peale 4 viimase numbri.

en: Old Members
et: Vanad liikmed

en: Only Filter PMPro Emails?
et: Filtreeri ainult PMPro emailid?

en: Only members of these levels will be able to view posts in this category.
et: Ainult liikmed nendel tasemetel, saavad vaadata postitusi selles kategoorias.

en: Order
et: Tellimus

en: Order deleted successfully.
et: Tellimus kustutatud edukalt.

en: Order saved successfully.
et: Tellimus salvestati edukalt.

en: Orders
et: Tellimused

en: Other Settings
et: Teised seaded

en: Other Stats
et: Muu statistika

en: PMPro Free
et: PMPro tasuta

en: Page Settings
et: Lehe sätted

en: Pages
et: Lehed

en: Paid Memberships Pro Support License
et: Paid Memberships Pro toetuse litsents

en: Pass all generated HTML through a URL filter to add HTTPS to URLs used on secure pages. Check this if you are using SSL and have warnings on your checkout pages.
et: Suuna kõik genereeritud HTML läbi URL-i filtri, et lisada HTTPS URL-idesse mida kasutatakse turvalehtedes. Kontrollige seda, kui kasutate SSL ja teil on hoiatused oma ostukinnituse lehtedel.

en: Password
et: Salasõna

en: Password for the API user created.
et: Parool API kasutajale loodud.

en: Past Invoices
et: Viimased tellimused

en: Pay by Check
et: Maksa tšeki alusel

en: Pay by Check Settings
et: Maksa tšekiga seaded

en: PayPal Settings
et: PayPal seaded

en: Payflow Pro Settings
et: Payflow Pro Seaded

en: Payflow Pro currently only supports one-time payments. Users will not be able to checkout for levels with recurring payments.
et: Payflow Pro hetkel toetab ainult ühekorra makseid. Kasutajad ei saa  maksta tasemete eest püsimaksetega.

en: Payflow does not use IPN. To sync recurring subscriptions, please see <a target="_blank" href="%s">this addon</a>.
et: Payflow ei kasuta IPN. Korduvate tellimuste ühildumiseks, palun vaadake <a target="_blank" href="%s">seda lisa</a>.

en: Payflow integration currently does not support trial amounts greater than $0.
et: Payflow integratsioon ei toeta proovi aegu mille summa on suurem kui $0.

en: Payflow integration currently only supports billing frequencies of 1 and billing periods of "Week", "Month" or "Year".
et: Payflow -i integratsioon toetab hetkel vaid "Nädala", "Kuu" või "Aasta" arve perioode.

en: Payment
et: Makse

en: Payment Gateway
et: Makse meetod

en: Payment Gateway &amp; SSL
et: Makse meetod &amp; SSL

en: Payment Information
et: Makse informatsioon

en: Payment Method
et: Makse meetod

en: Payment Settings
et: Makse sätted

en: Payment Transaction ID
et: Tasumise kande ID

en: Payment Type
et: Makse tüüp

en: Payment accepted.
et: Makse aktsepteeritud

en: Pending
et: Ootel

en: Philippine Pesos
et: Filipiini peeso

en: Phone
et: Telefon

en: Please <a href="%s">login</a> to view this content. (<a href="%s">Register here</a>.)
et: Palun <a href="%s">logige sisse</a> , et näha seda sisu. (<a href="%s">Registreerige siin</a>.)

en: Please check the box to agree to the %s.
et: Palun märgistage linnukesega nõustumaks %s.

en: Please complete all required fields.
et: Palun täitke kõik vajalikud väljad.

en: Please contact the site owner or cancel your subscription from within PayPal to make sure you are not charged going forward.
et: Palun võtke ühendust saidi omanikuga või tühistage tellimus PayPal-is et veenduda, teid ei maksustata edasi minnes.

en: Please edit your levels
et: Palun muutke oma tasemeid.

en: Please specify a level id.
et: Palun täpsustage taseme id.

en: Plugin Support
et: Plugina toetus

en: Polish Zloty
et: Poola zlott

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Pounds Sterling (&pound;)
et: Suurbritannia naelsterling(&pound;)

en: Predefined Date Range
et: Eelmääratletud kuupäeva vahemik

en: Price
et: Hind

en: Print
et: Prindi

en: Private Key
et: Privaatne võti

en: Processing...
et: Töötlemine...

en: Public Key
et: Avalik võti

en: Publishable Key
et: Avalikustatav võti

en: Randomly generated for you.
et: Juhuslikult genereeritud teile.

en: Recurring Subscription
et: Korduv tellimus

en: Redirect all traffic from registration page to /susbcription/?
et: Suuna kogu liiklus registreerimise lehelt /tellimise lehele/?

en: Renew
et: Uuenda

en: Reports
et: Raportid

en: Require Membership
et: Nõutav liikme tase

en: Require Terms of Service on signups?
et: Saa lepingu tingimused konto loomisel?

en: Required by this Gateway Option
et: Vajalik sellel makse valikutes

en: Revenue
et: tulud

en: SSL Seal Code
et: SSL Seal Kood

en: SSL Settings
et: SSL sätted

en: Sales
et: Müük

en: Sales Tax
et: Müügi maks

en: Sales and Revenue
et: Müük ja tulud

en: Sales and Revenue (Testing/Sandbox)
et: Müük ja tulud (testimine/Sandbox)

en: Sandbox/Testing
et: Sandbox/Testimine

en: Save Level
et: Salvesta tase

en: Save Order
et: Salvesta tellimus

en: Save Settings
et: Salvesta sätted

en: Search
et: Otsi

en: Search Discount Codes
et: Otsi soodus koode

en: Search Levels
et: Otsi tasemeid

en: Search Members
et: Otsi liikmeid

en: Search Orders
et: Otsi tellimusi

en: Search all levels
et: Otsi kõik tasemed

en: Secret Key
et: Sala võti

en: Secret Word
et: Salasõna

en: Select
et: Vali

en: Send Email
et: Saatke Email

en: Send an invoice for this order to:
et: Saatke arve selle tellimuse kohta:

en: Send members emails
et: Saatke liikmetele emailid

en: Send the site admin emails
et: Saada lehe admistraatorile emailid

en: Set Up Your Account
et: Sea üles oma konto

en: Set the duration of membership access. Note that the any future payments (recurring subscription, if any) will be cancelled when the membership expires.
et: Sea liikme juurdepääsu kestvus. Pange tähele, et kõik tulevased maksed (korduv tellimus, kui on üldse) tunnistatakse kehtetuks kui liikmelisus lõpeb.

en: Set up Your Account
et: Sea üles oma konto.

en: Set up the membership pages
et: Sea üles liikmete leheküljed

en: Set up your SSL certificate and payment gateway
et: Sea üles oma SSL sertifikaat ja maksmise meetod

en: Should be subtotal + tax - couponamount.
et: Tuleks vahesumma + maksud - kupongi summa.

en: Show
et: Näita

en: Show Billing Address Fields
et: Näita arve aadressi välju

en: Show Excerpts to Non-Members?
et: Näita katkendeid mitte liikmetele?

en: Sign Up for !!name!! Now
et: Registreeruge  !!name!! nüüd

en: Signups
et: Registreerimisi

en: Signups vs. Cancellations
et: Registreerimisi vs. Tühistamisi

en: Singapore Dollar (&#36;)
et: Singapuri dollar (&#36;)

en: Sorry, your request could not be completed - please try again in a few moments.
et: Vabandust teie taotlust ei saadud valmis - palun proovige mõne hetke pärast uuesti.

en: South African Rand
et: Lõuna-Aafrika rand

en: South African Rand (R)
et: Lõuna-Aafrika rand (R)

en: South Korean Won
et: Lõuna Korea vonn

en: Start Date
et: Alguse kuupäev

en: Starts
et: Algab

en: State
et: Riik

en: Status
et: Olek

en: Stripe Settings
et: Stripe seaded

en: Stripe doesn't require billing address fields. Choose 'No' to hide them on the checkout page.
et: Stripe ei vaja arve aadressi välju. Vali 'Ei', peitmaks neid välja logimise lehel.

en: Stripe doesn't require billing address fields. Choose 'No' to hide them on the checkout page.<br /><strong>If No, make sure you disable address verification in the Stripe dashboard settings.</strong>
et: Stripe ei vaja arve aadressi välju. Valige 'Ei' , et peita neid oma väljumise lehel.<br /><strong>Kui EI tehke kindlaks, et olete välja lülitanud aadressi kinnituse Stripe "köögi" seadetest.</strong>

en: Stripe integration currently does not support billing limits. You can still set an expiration date below.
et: Stripe integratsioon hetkel ei toeta arve limiite. Te saate ikkagi määrata aegumise kuupäeva all.

en: Stripe integration currently does not support trial amounts greater than $0.
et: Stripe integratsioon hetkel ei toeta proovi aegu mille summa on suurem kui $0.

en: Stripe integration currently only supports billing periods of "Month" or "Year".
et: Stripe-iga ühildumine toetab praegu ainult arvete perioode "kuu" või "aasta".

en: Stripe integration currently only supports billing periods of "Week", "Month" or "Year".
et: Stripe-i integratsioon toetab hetkel vaid "Nädala", "Kuu" või "Aasta" arve perioode.

en: Sub Total
et: Kokku liidetud

en: Submit and Check Out
et: Esitada ja välju

en: Submit and Confirm
et: Esita ja kinnita

en: Submit and Pay with 2CheckOut
et: Esita ja maksa 2CheckOut-iga

en: Subscription
et: Tellimus

en: Subscription Information
et: Tellimuse informatsioon

en: Subscription Transaction ID
et: Tellimus kande ID

en: Subscription Updates
et: Tellimuse uuendused

en: Subscription updates, allow you to change the member's subscription values at predefined times. Be sure to click Update Profile after making changes.
et: Tellimuse uuendused lubavad muuta liikme liikmeväärtuste eelmääratletud ajal. Kindlasti muljuge uuendage profiili pärast muutuste tegemist.

en: Subscription updates, allow you to change the member's subscription values at predefined times. Be sure to click Update User after making changes.
et: Tellimuse uuendused lubavad muuta liikme liikmeväärtuste eelmääratletud ajal. Kindlasti muljuge uuendage profiili pärast muutuste tegemist.

en: Subtotal
et: Kokku

en: Support
et: Tugi/Abi

en: Swedish Krona
et: Rootsi kroon

en: Swiss Franc
et: Šveitsi frank

en: Taiwan New Dollars
et: Taiwani uus dollarit

en: Tax
et: Maks

en: Tax State
et: Käibemaks riigile

en: Testing Only
et: Katsetan ainult

en: Thai Baht
et: Tai baat

en: Thank you for your membership to %s. Your %s membership is now active.
et: Täname teid teie liikme taseme %s eest. Teie %s liikme tase on nüüd aktiivne.

en: That email address is already taken. Please try another.
et: See e-maili aadress on juba võetud. Palun proovige teist.

en: That username is already taken. Please try another.
et: See kasutajanimi on juba võetud. Palun proovige teist.

en: The %s code has been applied to your order.
et: Kood %s on lisatud teie tellimusele.

en: The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.
et: Kood <strong>%s</strong> on lisatud teie tellimusele.

en: The <strong>total</strong> number of recurring billing cycles for this level, including the trial period (if applicable) but not including the initial payment. Set to zero if membership is indefinite.
et: <strong>Kokku</strong>korduvate arvete arv tsüklis sellele tasemele, sealhulgas katse aeg (kui määratud) välja arvatud esimene makse. Sea nulliks, kui liikmeks tase on püsiv.

en: The PayPal Token was lost.
et: PayPal'i Token läks kaduma.

en: The amount to be billed one cycle after the initial payment.
et: Summa saadetakse arve ühe tsükli lõppu pärast esimest makset.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Braintree.
et: Mõned sinu liikmete tasemed ei toeta Braintree-is arve üksikasju.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Payflow.
et: Mõned sinu liikmete tasemed ei toeta Payflow-is arve üksikasju.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Stripe.
et: Arve üksikasjad mõnede sinu liikmete tasemetele ei toeta Stripe-i.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by TwoCheckout.
et: Mõned sinu liikmete tasemed ei toeta TwoCheckout-is arve üksikasju.

en: The billing details for this level are not supported by 2Checkout. Please review the notes in the Billing Details section below.
et: Arve üksikasjad sellell tasemel ei ole  toetaud 2Checkout-is. Palun vaadake märkmeid allpool asuvas arve üksikasjade seksioonis.

en: The billing details for this level are not supported by Braintree. Please review the notes in the Billing Details section below.
et: Arve üksikasjad sellel tasemel ei ole  toetaud Braintree-is. Palun vaadake märkmeid allpool asuvas arve üksikasjade seksioonis.

en: The billing details for this level are not supported by Payflow. Please review the notes in the Billing Details section below.
et: Arve üksikasjad sellel tasemel ei ole toetatud Payflow-is. Palun vaadake märkmeid allpool asuvas arve üksikasjade seksioonis.

en: The billing details for this level are not supported by Stripe. Please review the notes in the Billing Details section below.
et: Arve üksikasjad sellel tasemel ei ole  toetaud Stripe-is. Palun vaadake märkmeid allpool asuvas arve üksikasjade seksioonis.

en: The discount code could not be found.
et: Seda allahindluse koodi ei suudetud leida.

en: The email address entered is in an invalid format. Please try again.
et: Sisestatud e-maili aadress on vales formaadis. Palun proovige uuesti.

en: The following pages have been created for you
et: Järgmised lehed on loodud teie jaoks

en: The initial amount collected at registration.
et: Esialgne summa kogutud registreerimisel.

en: The levels with issues are highlighted below.
et: Tasemed probleemidega on välja toodud all.

en: The new level is %s
et: Uus tase on %s

en: The price for membership is <strong>%s every %d %s</strong>.
et: Hind liikme tasemele on <strong>%s iga %d %s</strong>.

en: The price for membership is <strong>%s per %s</strong>.
et: Hind liikme tasemele on <strong>%s  : %s</strong>.

en: The price for membership is <strong>%s</strong> now
et: Liikme taseme hind  on nüüd<strong>%s</strong>

en: There are JavaScript errors on the page. Please contact the webmaster.
et: Lehel on JavaScript-i tõrkeid. Palun võtke webmasteriga ühendust.

en: There was an error canceling the subscription for user with ID=%d. You will want to check your payment gateway to see if their subscription is still active.
et: Tellimuse tühistamisel kasutajal ID=%d tekkis tõrge. Te võiksite vaadata oma maksmise meetodid, et vaadata kas nende tellimus on endiselt aktiivne.

en: There was an error canceling the subscription for user with ID=%s. You will want to check your payment gateway to see if their subscription is still active.
et: Tellimise tühistamisel kasutajal ID=%s tekkis tõrge. Te peaksite üle vaatama oma makse gateway, et näha kas nende tellimus on endiselt aktiivne.

en: There were errors updating the level values:
et: Tekkisid rikked taseme väärtuste uuendamisel:

en: This Month
et: See kuu

en: This URL is passed to PayPal for all new charges and subscriptions. You SHOULD NOT set this in your PayPal account settings.
et: See URL edastati PayPal'ile kõikide uute hindade ja tellimuste jaoks. Te EI TOHIKS sisestada seda PayPal konto seadetesse.

en: This Year
et: See aasta

en: This content is for !!levels!! members only. <a href="%s">Register here</a>.
et: See sisu on mõeldud ainult !!levels!! liikmetele. <a href="%s">\Registreerige siin</a>.

en: This content is for !!levels!! members only. Visit the site and log in/register to read.
et: See sisu on ainult !!levels!! tasemega liikmetele. Külastage saiti ja Logige sisse / Registreeru, et lugeda.

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Log In</a> <a href="%s">Register</a>
et: See sisu on ainult !!levels!! tasemega liikmetele .<br /><a href="%s">Logige sisse</a> <a href="%s">Registreeru</a>

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Register</a>
et: See sisu on ainult !!levels!! tasemega liikmetele.<br /><a href="%s">Registreeru</a>

en: This content is for members only. Visit the site and log in/register to read.
et: See sisu on ainult liikmetele. Külasta lehte ja logi sisse/registeeri, et lugeda.

en: This discount code does not apply to this membership level.
et: See allahindluse kood ei kehti selle liikme tasemega.

en: This discount code expired on %s.
et: See allahindluse kood aegub %s.

en: This discount code goes into effect on %s.
et: See allahindluse kood võetakse kasutusse %s.

en: This discount code is no longer valid.
et: See allahindluse kood ei ole enam aktiivne.

en: This discount code is okay.
et: Allahindluse kood on korras.

en: This gateway option is in beta. Some functionality may not be available. Please contact Paid Memberships Pro with any issues you run into. <strong>Please be sure to upgrade Paid Memberships Pro to the latest versions when available.</strong>
et: Selle makse meetodi valik on algeline. Kogu funktsionaalsus ei pruugi olla kättesaadav. Kõikide probleemidega, millega võite kokku puutuda, võtke palun ühendust Paid Memberships Pro-ga . <strong>Veenduge, et uuendate kõige uuema versiooni Paid Memberships Pro (kui see on saadaval) .</strong>

en: This membership does not expire
et: See liikme tase ei aegu

en: This membership will expire on %s
et: See liikme tase aegub %s

en: This membership will expire on %s.
et: Liikme tase aegub %s.

en: This message replaces the post content for logged-out visitors.
et: See teade asendab postituse sisu välja loginud külastajatele.

en: This message replaces the post content for non-members. Available variables
et: See teade asendab postituse sisu mitte liikmetel. Saadaolevad muutujad

en: This message replaces the post content in RSS feeds.
et: See teade asendab postituse sisu RSS feeds-is

en: This post is already protected for this level because it is within a category that requires membership.
et: See postitus on juba kaitstud, selle taseme eest, kuna see asub kategoorias, mis nõuab liikme taset.

en: This subscription is not recurring. So you don't need to update your billing information.
et: See tellimus pole korduv. Seega, te ei pea värskendama oma arveldusteavet.

en: This will be generated when you save.
et: See genereeritakse kui Te salvestate.

en: This will not change the subscription at the gateway unless the 'Cancel' checkbox is selected below.
et: See ei muuda tellimust gateway-s kui just 'tühista' kasti pole alt valitud.

en: To
et: Kellele

en: To fully integrate with 2Checkout, be sure to set your 2Checkout INS URL
et: Täielikuks integreerimiseks 2Checkout-iga, ole kindel, et oled seadistanud enda 2Checkout INS URL-i

en: To fully integrate with 2Checkout, be sure to use the following for your INS URL and Approved URL
et: Et täielikult integreerida  2Checkout-iga, ole kindel, et kasutad järgnevat oma INS-i URL-i ja Kinnitatud URL-i

en: To fully integrate with Authorize.net, be sure to set your Silent Post URL to
et: Täielikuks Authorize.net integreerimiseks, tehke kindlaks, et olete seadistanud oma Silent Post URL-i

en: To fully integrate with Braintree, be sure to set your Web Hook URL to
et: Täielikuks Braintree-ga integreerimiseks, veenduge, et olete seadistanud oma Web Hook URL-i

en: To fully integrate with PayPal, be sure to set your IPN Handler URL to
et: Täielikuks integratsiooniks PayPal-iga, tehke kindlaks, et seate oma IPN Handler URL-i

en: To fully integrate with Stripe, be sure to set your Web Hook URL to
et: Täielikuks integratsiooniks Stripe-iga, tehke kindlaks, et seate oma Web Hook URL -i

en: To hide ads in your template code, use code like the following
et: Reklaamide peitmiseks teie põhja koodis, kasutage järgnevat koodi

en: To modify the appearance of system generated emails, add the files <em>email_header.html</em> and <em>email_footer.html</em> to your theme's directory. This will modify both the WordPress default messages as well as messages generated by Paid Memberships Pro. <a title="Paid Memberships Pro - Member Communications" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/documentation/member-communications/">Click here to learn more about Paid Memberships Pro emails</a>.
et: Süsteemi loodud emaili välimuse muutmiseks, lisa failid <em>email_header.html</em> and <em>email_footer.html</em> oma teema asukohta. See muudab nii WordPress vaike sõnumeid ja ka Paid Memberships Pro poolt genereeritud sõnumeid.<a title="Paid Memberships Pro - Member Communications" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/documentation/member-communications/">Klikka siia, et saada teada rohkem Paid Memberships Pro emailide kohta</a>.

en: Today
et: Täna

en: Total
et: Kokku

en: Total Billed
et: Arve kokku

en: Total Logins
et: Kokku sisse logimisi

en: Total Views
et: Kõik vaatamised

en: Total Visits
et: Kõik külastused

en: Transaction IDs
et: Ülekande ID-d

en: Transaction Key
et: Ülekande võti

en: Transaction Security Key
et: Tehingu turva võti

en: Trial Billing Amount
et: Katseaja arve summa

en: Trial Cycle
et: Proovi tsükkel

en: Trial ending email sent to %s.
et: Proovi aeg on lõppemas, e-mail saadetud %s.

en: Turkish Lira
et: Türgi liir

en: Type
et: Tüüp

en: US Dollars (&#36;)
et: USA dollar (&#36;)

en: US only. If values are given, tax will be applied for any members ordering from the selected state.<br />For non-US or more complex tax rules, use the <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/10/non-us-taxes-paid-memberships-pro/">pmpro_tax filter</a>.
et: Ainult US. Kui väärtused on antud, maks lisatakse igale liikmele tellides valitud riigist<br />Mitte US või keerulisemate makse reeglite puhul, kasutage <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/10/non-us-taxes-paid-memberships-pro/">pmpro_tax filter</a>.

en: Unknown error generating account. Please contact us to set up your membership.
et: Tundmatu tõrge konto loomisel. Palun võtke meiega ühendust liikm taseme loomiseks.

en: Unknown error: Authorization failed.
et: Tundmatu tõrge: autoriseerimine ebaõnnestus.

en: Unknown error: Initial payment failed.
et: Tundmatu tõrge: Algne makse ebaõnnestus.

en: Unknown error: Payment failed.
et: Tundmatu tõrge: Makse ebaõnnestus.

en: Update
et: Uuendage

en: Update Available
et: Uuendused saadaval

en: Update Billing Info
et: Uuenda makse informatsiooni

en: Update Billing Information
et: Uuenda arve informatsiooni

en: Update License
et: Uuenda litsentsi

en: Use SSL
et: Kasuta SSL-i

en: Use reCAPTCHA?
et: Kasuta reCAPTCHA-t?

en: Use the "Nuclear Option" to use secure (HTTPS) URLs on your secure pages. Check this if you are using SSL and have warnings on your checkout pages.
et: Kasuta "Nuclear valikuid" et kasutada turvalist (HTTPS) URL-i oma kaitstud lehtedel. Märgistage see, kui kasutate SSL-i ja teil on hoiatused ostukinnitamise lehel.

en: User
et: Kasutaja

en: User Forum
et: Kasutaja foorum

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: User ID not found.
et: Kasutaja ID-d ei leitud

en: User is not paying.
et: Kasutaja ei maksa.

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Uses
et: Kasutused

en: Vendor
et: Hankija/Vendor

en: Verify Key
et: Kinnitage võti

en: Version %s
et: Versioon %s

en: Vietnamese Dong
et: Vietnami dong

en: View All Invoices
et: Vaata kõiki tellimusi

en: View Invoice
et: Kuva arve

en: View PMPro Documentation
et: Vaata PMPro Dokumentatsiooni

en: View Your Membership Account &rarr;
et: Vaata oma liikme kontot &rarr;

en: View all Membership Options
et: Vaata kõiki Liikme valikuid

en: View details
et: Vaata rohkem

en: Views
et: Vaadatud

en: Views All Time
et: Kokku vaadatud

en: Views This Month
et: Vaadatud käimas oleval kuul

en: Views Today
et: Vaadatud täna

en: Visit Customer Support Forum
et: Külasta kliendi toetus foorumit

en: Visit plugin site
et: Külasta plugina kodulehte

en: Visit the PMPro <a href="http://www.paidmembershipspro.com/login/?redirect_to=/membership-account/" target="_blank">Membership Account</a> page to confirm that your account is active and to find your license key.
et: Külastage PMPro-d <a href="http://www.paidmembershipspro.com/login/?redirect_to=/membership-account/" target="_blank">Liikme konto</a>leht, et kinnitada oma aktiivset kontot ja leida oma aktiveerimise võti.

en: Visits
et: Külastatud

en: Visits All Time
et: Kokku külastatud

en: Visits This Month
et: Külastatud käimas oleval kuul

en: Visits Today
et: Külastatud täna

en: Visits, Views, and Logins
et: Külastatud, Vaadatud ja sisse logimised

en: Visits, Views, and Logins Report
et: külastatud, vaadatud ja sisse logitud aruanded

en: We Accept %s
et: Me aktsepteerime %s

en: We accept %s
et: Võtame vastu %s

en: We do not recommend using PayPal Standard. We suggest using PayPal Express, Website Payments Pro (Legacy), or PayPal Pro (Payflow Pro). <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/09/read-using-paypal-standard-paid-memberships-pro/">More information on why can be found here.</a>
et: Me ei soovita kasutada PayPal Standard'it. Soovitame kasutada PayPal Express-i, Website Payments Pro (Legacy), või PayPal Pro (Payflow Pro). <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/09/read-using-paypal-standard-paid-memberships-pro/">Rohkem infot miks, saate siit.</a>

en: Week
et: Nädal

en: Week(s)
et: Nädal(ad)

en: Weeks
et: Nädalad

en: Which Levels Will This Code Apply To?
et: Milliste tasemete jaoks see kood kehtib?

en: Who to write the check out to. Where to mail it. Shown on checkout, confirmation, and invoice pages.
et: Kellele kirjutada tšek välja. Kuhu meilida see. Näita ostukinnituse, kinnituse ja täpsema arve lehti.

en: Within a Date Range
et: Kuupäeva vahemikus

en: Within a Level
et: Tasemes

en: Within a Status
et: Olekus

en: Year
et: Aasta

en: Year(s)
et: aasta(d)

en: Years
et: Aastad

en: Yes
et: Jah

en: Yes (with JavaScript redirects)
et: Jah ( JavaScripti-ga suuna ümber)

en: Yes - All memberships.
et: Jah - kõik liikmed

en: Yes - Free memberships only.
et: Jah - Tasuta liikmelisus ainult.

en: Yes - Only members will see restricted posts/pages in searches and archives.
et: Jah -  Ainult liikmed näevad piiratud postitusi/lehti otsingutes ja arhiivides.

en: Yes - Show excerpts.
et: Jah - Näita katkendeid.

en: Yes, cancel my account
et: Jah, tühista minu konto

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. If you would like to use a different account for this membership, <a href="%s">log out now</a>.
et: Sa oled sisse loginud kui <strong>%s</strong>. Kui soovite kasutada teist kontot selle liikmeks tegemisel, <a href="%s">logige välja nüüd</a>.

en: You do not have permissions to perform this action.
et: Teil puuduvad antud tegevuse sooritamiseks õigused.

en: You have selected the <strong>%s</strong> membership level.
et: Te valisite <strong>%s</strong> liikme taseme.

en: You must <a href="%s">set up a Payment Gateway</a> before any payments will be processed.
et: Te peate  <a href="%s">seadma üles Payment Gateway</a> enne, kui maksega tegeletakse.

en: You will need to create a "Plan" in your Braintree dashboard with the same settings and the "Plan ID" set to
et: Te peaksite looma "Plaani" oma Braintree "köögis"  samade sätetega ja  "Plaani ID" seadma

en: Your advanced settings have been updated.
et: Teie täpsemad seaded on uuendatud.

en: Your billing information has been udpated at %s
et: Teie arve informatsioon uuendati %s

en: Your email addresses do not match. Please try again.
et: Teie emaili aadressid ei kattu. Palun proovige uuesti.

en: Your first %d payments will cost %s.
et: Teie esimesed %d maksed maksavad %s.

en: Your first payment will cost %s.
et: Sinu esimene tellimus maksab %s.

en: Your license is invalid or expired.
et: Teie litsentsi võti on kas vale või aegunud.

en: Your license key has been validated.
et: Teie litsentsi võti valideeriti.

en: Your membership at %s has been CANCELLED
et: Teie liikme tase %s tühistati

en: Your membership at %s has been changed
et: Teie liikme taset %s on muudetud

en: Your membership at %s has ended
et: Teie liikme tase %s on lõppenud

en: Your membership at %s will end soon
et: Teie liikme tase %s lõppeb varsti

en: Your membership confirmation for %s
et: Teie liikme kinnitus %s tasemele

en: Your membership has been cancelled
et: Teie liikme tase tühistati

en: Your membership has been cancelled.
et: Teie liikme tase on tühistatud.

en: Your membership is <strong>active</strong>.
et: Sinu liikmelisus on <strong>aktiivne</strong>.

en: Your membership status has been updated - Thank you!
et: Teie liikme staatust uuendati - Tänan!

en: Your page settings have been updated.
et: Lehe sätted on värskendatud.

en: Your passwords do not match. Please try again.
et: Teie paroolid ei kattu. Palun proovige uuesti.

en: Your payment has been submitted to PayPal. Your membership will be activated shortly.
et: Sinu makse on vastu võetud PayPal-i. Teie liikme tase aktiveeritakse peatselt.

en: Your payment has been submitted. Your membership will be activated shortly.
et: Teie makse võeti vastu. Teie liikme tase aktiveeritakse varsti.

en: Your payment settings have been updated.
et: Teie makse seadeid uuendati.

en: Your payment subscription is managed by PayPal. Please <a href="http://www.paypal.com">login to PayPal here</a> to update your billing information.
et: Teie makse tellimust haldab  PayPal. Palun <a href="http://www.paypal.com">logi PayPal-i sisse siit</a> oma arve informatsiooni uuendamiseks.

en: Your payment was accepted, but there was an error setting up your account. Please contact us.
et: Teie makse võeti vastu, kuid teie lehel oli tõrge. Palun võtke meiega ühendust.

en: Your trial at %s is ending soon
et: Teie prooviaeg %s saab varsti läbi

en: Your&nbsp;Level
et: Teie&nbsp;Tase

en: abbreviation, e.g. "PA"
et: lühend, näiteks: "PA"

en: and
et: ja

en: change
et: muuda

en: click here to let us generate them for you
et: Vajutage siia, et me saaksime genereerida need Teie jaoks

en: copy
et: kopeeri

en: decimal, e.g. "0.06"
et: kümnendik, näiteks: "0.06"

en: delete
et: kustuta

en: deleted
et: kustutatud

en: e.g. PayPal Express, PayPal Standard, Credit Card.
et: näiteks PayPal Express, PayPal Standard, Credit Card.

en: e.g. Visa, MasterCard, AMEX, etc
et: näiteks Visa, MasterCard, AMEX, jne.

en: edit
et: muuda

en: edit page
et: muuda lehte

en: ending in
et: lõppeb

en: every
et: iga

en: filter by
et: Filtreeri millegi järgi/abil

en: for
et: kellele

en: for the first
et: esimeseks

en: logout
et: logi välja

en: membership has been cancelled
et: Liikme tase on tühistatud

en: multisite only
et: multilehed ainult

en: not changing?
et: ei muutu?

en: optional
et: valikuline

en: per
et: kohta

en: print
et: prindi

en: reCAPTCHA Private Key
et: reCAPTCHA Privaatne võti

en: reCAPTCHA Public Key
et: reCAPTCHA Avalik võti

en: reCAPTCHA failed. (%s) Please try again.
et: reCAPTCHA luhtus. (%s) Palun proovige uuesti.

en: selected
et: valitud

en: subscription payments
et: tellimuse maksed

en: view page
et: vaata lehte

en: what's this?
et: mis see on?

en: when a member checks out.
et: Kui liige logib välja.

en: when a user cancels his or her account.
et: Kui kasutaja tühistab oma konto.

en: when a user updates his or her billing information.
et: kui kasutaja uuendab oma arve andmeid.

en: when an admin changes a user's membership level through the dashboard.
et: kui admin muudab kasutaja liikme taset läbi töölaua.
